ארכיון חודשי: יוני 2013

חלומות הקריירה שלי

11

אני חושבת שפסגת השאיפות שלי כרגע, היא לעצבם בתים לעשירון העליון, בתים ענקיים כאלו, כמו ב"מסודרים", כמו בסביון. בתים עם בריכת שחייה, ג'קוזי ענק ומגוון רחב של פינוקים. לאנשים האלו יש תקציבים מטורפים לעיצוב, מה שיכול לאפשר לי להשתולל ולהכניס המון דברים מגניבים. לעצב את החללים בצורה הכי חדשנית שאפשר, לצאת למסעות שופינג מטורפים ולקנות להם את הרהיטים הכי יוקרתיים ובכלל לעשות את כל מה שאני חולמת שיהיה לי עבור אנשים שהגשימו את החלומות האלו.

תשמעו, כרגע אני מציאותית ומודעת לכך שהסיכוי שאיזה אוליגרך או איש עסקים עשיר יתקשר אלי וישאל אותי עם לא מפריע לי לקחת חופש מעבודת המלצרות שלי בשביל לעצב לו את הווילה הענקית בקיסריה, הוא נמוך עד כדי אפסי – יש מצב שיש לי אפילו יותר סיכוי לזכות בלוטו – לפחות אם אתחיל למלא לוטו. אבל אני סבלנית, אני יודעת שלא רחוק היום מהרגע שאותו חלום יתגשם ואני יעצב וילות לעשירון העליון, או לפחות לאלפיון העליון. אתם יודעים מה, גם אם יזמינו אותי לעצב להם את בית הקיץ, אני אשמח, יום אחד זה יקרה, אני מקווה..

גם את הגינה אני יכולה לעצב

11

זה לא שאני מתכננת קריירה בנושא של עיצוב גינות או משהו, אני לא כל כך מבינה בסוגי צמחים, פרחים, שתילים וכל זה, אבל כשההורים של עמית חבר שלי, עברו לבית פרטי והתלבטו לגבי הגינה, הצעתי כמובן את עזרתי.
אמרתי להם שאולי לא אוכל להמליץ להם אם לשתול פטרוזיליה או נרקיסים, אבל בהחלט אוכל לעזור להם לבחור ריהוט גינה, להחליט היכן למקם כל דבר ואולי גם באלמנטים נוספים.

בכדי לא להגיע בורה לגמרי, החלטתי לקרוא קצת לפני שהגעתי אליהם על נושא של עיצוב גינות, אני יודעת שיש כל מיני כללים היכן למקם את הצמחים ביחס לשמש, לגדר וכו' והיה חשוב לי ללמוד על זה בכדי לא לעשות פדיחות – בכל זאת ההורים של חבר שלי, אתם יודעים. קראתי גם על סוגים מומלצים של חומרי גלם עבור ריהוט גן, למדתי קצת מחירים והגעתי כשאני פחות או יותר מוכנה. 
בסופו של דבר יצא שעזרתי לעצב רק את החלק של הישיבה, בחרתי דקים מעץ לריצוף וסט ישיבה ממש יפה ונוח שעשוי מראטן סינטטי. כמובן, שהם היו זקוקים לעזרה נוספת בבחירת הצמחייה, אבל אני חושבת שאני תרומתי תרמתי ונראה לי שהם חיבבו אותי אחר כך אפילו יותר..